• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила застосування китайської вакцини від COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила використання препарату китайської компанії Sinopharm для екстреної вакцинації проти коронавірусного захворювання COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив сьогодні на брифінгу глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус, повідомляє "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Сьогодні ВООЗ включила в список препаратів, рекомендованих для екстреного застосування проти COVID-19 пекінську вакцину Sinopharm, яка стала шостою вакциною, яка отримала з боку ВООЗ сертифікацію про безпеку, ефективність та якість", — сказав Гебрейесус.

Як пояснив Гебрейесус, даний крок розширив список препаратів для імунізації від ковіда, які можуть бути придбані через міжнародний механізм COVAX. Крім того, може бути прискорена процедура схвалення регулюючими органами держав вакцини Sinopharm, і це дозволить їм купувати її і застосовувати.

У свою чергу помічник генерального директора організації Маріанджела Сімао пояснила, що включення вакцини Sinopharm в список рекомендованих ВООЗ для екстреного застосування препаратів від коронавируса створює можливості для "прискорення доступу до вакцин для країн, які хочуть захистити працівників охорони здоров'я і населення в групі ризику".

До цього часу в список препаратів, рекомендованих ВООЗ для екстреного використання проти коронавірусу, входили 5 вакцин: препарат Comirnaty, розроблений спільно компаніями Pfizer з США і BioNTech з Німеччини, засіб компанії Janssen, яка є підрозділом американської Johnson & Johnson, вакцина американської компанії Moderna, а також два варіанти вакцини британсько-шведської фірми AstraZeneca і Оксфордського університету.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua