• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Розкрили могилу в Харкові: Кумир комуністів виявився купкою сміття (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
Могила більшовика-революціонера Миколи Руднєва в Харкові виявилася черговим комуністичним фейком"

Про це у Facebook написав директор Департаменту з питань інформації та зв'язків з громадськістю у Харківській міськраді Юрій Сидоренко, передає "ДС".

"Під час шурфування місця, де нібито спочивав Руднєв, крім сміття під могильною плитою нічого не знайшли. Тепер буде складено відповідний акт, на підставі якого Мінкульт має змінити статус цього "поховання". Плита на цьому місці не залишиться однозначно. Що з нею робити - поки що питання, який, впевнений, буде вирішене найближчим часом", - уточнив він.

Зазначимо, що прах більшовика планували перепоховати на одному з кладовищ Харкова.

Зазначимо, Руднєв командував харківської Червоною гвардією в 1917-1918 рр. І під його керівництвом Руднєва в Харкові військові роззброїли війська УНР і зайняли найважливіші об'єкти міста.

З лютого 1918 - заступник наркома по військових справах Донецько-Криворізької республіки зі столицею в Харкові, з липня 1918 року - начальник штабу Царицынского фронту. Під час боїв під Царицином був смертельно поранений. Похований спочатку в Царицині, а потім у 1919 році "на прохання трудящих" перепохований на Михайлівській площі у Харкові, що отримала його ім'я. Тут же стояв і пам'ятник Руднєву, який в 2015 році активісти звалили з постаменту.

    Реклама на dsnews.ua