• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Встав і вийшов. Заступник глави МОЗ демонстративно покинув брифінг (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
Перший заступник міністра охорони здоров'я Андрій Семиволос, демонстративно пішов з брифінгу, не дослухавши до кінця питання журналіста

Про це напередодні, 25 вересня, повідомила журналістка Аліна Кондратенко на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Мені здається, що починаються безпрецедентні дії, пов'язані з небажанням спілкуватися зі ЗМІ. Сьогодні на брифінгу в Міністерстві охорони здоров'я пан Андрій Семиволос, перший заступник міністра, встав і вийшов посеред брифінгу, не дослухавши запитання журналіста", - написала вона.

У свою чергу радник міністра Дмитро Раїмов заявив, що Семиволос так швидко залишив приміщення, "оскільки йому потрібно на нараду".

Кондратенко також зазначила, що Раїмов висловив обурення з приводу того, що журналісти висловили невдоволення таким поведінкою першого заступника міністра Андрія Семиволоса.

Пізніше з'ясувалося, що Семиволос пішов з брифінгу під час питання, яке задавала журналістка "Радіо Свобода". Агентство також опублікувало відповідне відео.

Андрій Семиволос був призначений першим заступником міністра охорони здоров'я 11 вересня 2019 року. Раніше він працював головним лікарем у "Київському міському дитячому діагностичному центрі". У 2014 році на Семиволоса подавав в суд тодішній директор Інституту раку Ігор Щепотін за його публікації в соцмережі, пишуть #Букви.

Зазначимо, раніше співробітники МОЗ написали прем'єр-міністру Олексію Гончаруку відкритий лист, у якому повідомили, що нове керівництво відомства проводить в міністерстві "політичні репресії". Гончарук незабаром заявив, що "вивчає ситуацію".

    Реклама на dsnews.ua