• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

ЗСУ прицільним точковим ударом знищили склад боєприпасів окупанта (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Бійці Збройних сил України потужним ударом знищили склад боєприпасів окупантів Донбасу

Відповідне відео опублікувала прес-служба 24 ОМБр ЗСУ імені короля Данила в Facebook, передає "ДС".

"Незважаючи на значні втрати, які ворог несе в районі відповідальності 24 ОМБр імені короля Данила, він продовжує здійснювати обстріл позицій наших бійців. Тому королівськими піхотинцями було виявлено місце зосередження ворожих боєприпасів на одній з позицій, які окупанти звозили туди протягом декількох діб", - йдеться у підписі до ролика.

У прес-службі зазначили, що завдяки вмілим і скоординованим діям військовослужбовців бригади цей склад вдалося повністю знищити точковим ударом чергових вогневих засобів.

Королівські піхотинці знищили ворожий склад боєприпасів (червень 2020)

Незважаючи на значні втрати, які ворог несе у смузі відповідальності 24 ОМБр імені короля Данила, він продовжує здійснювати обстріли позицій наших бійців.Відтак, Королівськими піхотинцями було виявлено місце зосередження ворожих боєприпасів на одній із позицій, які окупанти звозили туди протягом кількох діб. Завдяки вмілим та скоординованим діям військовослужбовців бригади, даний склад вдалось повністю знищити точковим ударом чергових вогневих засобів.Запрошуємо переглянути, як виглядає адекватна відповідь по ворожим позиціям, про яку Ви так часто читаєте у зведеннях операції Об'єднаних сил.

Gepostet von 24 ОМБр імені короля Данила, прес-служба am Montag, 15. Juni 2020
    Реклама на dsnews.ua