• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Взяв аванс і "пішов в отказ": в Stolitsa Group розповіли, через кого не можуть завершити угоду про покупку ринку "Столичний

Реклама на dsnews.ua

Угода про придбання групою компаній Stolitsa Group ринку "Столичний" перебувала практично на завершальному етапі, коли продавець, власник мажоритарної частки Олександр Стельмах, несподівано перестав виконувати зобов'язання

Про це розповів в інтерв'ю керівник групи компаній Stolitsa Group Едуард Соколовський.

Він зазначив, що раніше Stolitsa Group вже успішно завершила операцію з придбання у іншого власника міноритарної частки. І не очікувала, що з покупкою мажоритарної можуть виникнути проблеми. Тим більше, що її власнику вже було сплачено авансовий платіж.

"В результаті переговорів, розпочатих в кінці 2018 року, була досягнута домовленість між Stolitsa Group і мажоритарним акціонером ринку" Столичний "про те, що він свою частку продає Групі. Після підписання з ним відповідних юридичних документів, оплати авансу і початку реалізації досягнутих домовленостей, мажоритарний акціонер перестав виконувати взяті зобов'язання без будь-яких причин і пояснень, що для Групи компаній стало повною несподіванкою", — зазначив керівник Stolitsa Group.

За словами Едуарда Соколовського, після отримання авансу Стельмах несподівано змінив менеджмент ринку, хоча повинен був передати управління Stolitsa Group.

"В порушення домовленостей про передачу нам контролю з управління ринком" Столичний ", як одного з етапів завершення угоди, мажоритарним акціонером, без узгодження з нами, був змінений менеджмент" Столичного "на невідомих нам осіб ... Від імені власника нашої частки в ринку неодноразово відправлялися запити на отримання детальної звітності та інформації, що дає можливість аналізувати поточну роботу ринку "Столичний", але такі запити залишаються без якої-небудь відповіді ", — розповів керівник Stolitsa Group.

Едуард Соколовський також зазначив, що Stolitsa Group має намір докласти всіх зусиль, щоб в передбачений законом спосіб захистити свої інвестиції.

"Останнім часом Україна, нехай повільно, але все ж рухається в бік цивілізованих європейських правил ведення бізнесу. А ці правила передбачають, що підписані договори — потрібно виконувати, взяті зобов'язання — не порушувати, а за отримані гроші — розраховуватися. Це дуже непогані принципи, і Група буде в повній мірі застосовувати їх до ситуації навколо покупки "Столичного", діючи виключно в рамках Закону ", — сказав керівник Stolitsa Group.

В інтерв'ю він також підкреслив, що в планах Stolitsa Group витратити на його розвиток інвестиції в розмірі понад 1 млрд грн і перетворити в один з провідних оптових ринків в світі.

    Реклама на dsnews.ua