• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

WADA звинуватила росіян у махінаціях з сечею на Олімпіаді в Сочі

Реклама на dsnews.ua
У Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) є підстави стверджувати, що відбувалася підміна проб на допінг російських спортсменів на Олімпійських іграх у Сочі в 2014 році

Про це йдеться у другій частині доповіді незалежної комісії WADA з керівництвом Річарда Макларена, інформує "ДС" з посиланням на РИА Новости.

Друга частина доповіді комісії Макларена представлена сьогодні п'ятницю в Лондоні.

"Поєднання факторів - можливість відкритої кришки, наявність всередині подряпин і плям і плутанина з ДНК дає підстави стверджувати, що відбувалася підміна проб", - йдеться в доповіді.

При цьому WADA зазначає, що маніпуляції з допінг-пробами при сприянні російських властей використовувалися і після Олімпійських ігор 2014 року.

"Російський метод по прихованню і маніпулювання допінговим процесом не закінчився на Іграх у Сочі. Метод розтину пробірок з допінг-пробами та її заміною став регулярно застосовуватися в Московській антидопінгової лабораторії", - йдеться в доповіді.

Як повідомляла "ДС", до Олімпійських ігор в 2016 році не були допущені десятки російських спортсменів з-за допінгового скандалу. Крім того, російські паралипийцы були відсторонені від ігор в повному складі. Дискваліфікація паралімпійської збірної Росії з-за допінгу поширюється і на зимові Ігри-2018.

    Реклама на dsnews.ua