• EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Євро-2020: Чехія не змогла втримати перемогу проти Хорватії

Збірна Хорватії зіграла внічию проти національної команди Чехії в матчі другого туру групи D на Євро-2020

Поєдинок завершився з рахунком 1:1, передає "ДС".

Рахунок у матчі відкрили чехи завдяки голу Патріка Шика з пенальті на 37-й хвилині. Перед цим захисник суперників ліктем розбив йому ніс, але закривавлене обличчя не завадило форварду німецького "Байєра" майстерно виконати 11-метровий, розвівши мʼяч і воротаря по різних кутах.

Але перерва "шашковим" очевидно пішла на користь і вони відновили інтригу вже на самому початку другого тайму. Іван Перішич прорвався по лівому флангу і потужно поцілив у дальній кут.

Після цього воротарям обох команд вдалося зберегти свої ворота "сухими".

Нагадаємо, матч між збірними Англії та Хорватії на Євро-2020 завершився мінімальною перемогою англійців з рахунком 1:0. Натомість збірна Чехії у першому турі обіграла команду Шотландії з рахунком 2:0.

Редактор: Віктор Костенко