• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Євросоюз тисне на Зеленського задля легалізації канабісу, — Верещук

Реклама на dsnews.ua

Легалізація медичного канабісу в Україні, що внесена в "опитування президента" на місцевих виборах, є несвоєчасною і вимагає широкого обговорення

Про це заявила народний депутат від "Слуги народу" Ірина Верещук в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Я знаю, як вирішила питання Польща, там вони частково дозволили, але дискусії тривають. І не можна сказати однозначно, що в такій країні, як Україна, де безконтрольно продається все і вся, де правоохоронна система просто на лопатках перед фармасиндикатами, назвемо це так, які торгують оптом і в роздріб цілою країною, я маю на увазі наркотики, канабіс і так далі. Зараз, у такий момент, важливий для України, легалізувати канабіс — це питання несвоєчасне. Потрібна дискусія — давайте обговорювати", — заявила вона.

Верещук вважає, що "на президента тисне і Євросоюз, ті люди, лобістські групи, які дуже хочуть, щоб у нас був легалізований канабіс".

Як повідомляла "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — в день голосування на місцевих виборах. В рамках опитування українцям поставлять пʼять питань, проте їх зміст не було озвучено відразу.

16 жовтня президент Володимир Зеленський озвучив три останні запитання, які будуть винесені на т.зв. "загальнонаціональне опитування". Серед них і легалізація медичного канабісу.

В Офісі президента зазначили, що за попередніми підрахунками, не менше двох мільйонів українців потребують саме таких препаратів. В ОП вказали на успішний досвід інших країн.

    Реклама на dsnews.ua