• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

З'їзд "Слуги народу" в КНУ ім. Шевченка був порушенням закону, — студенти

Реклама на dsnews.ua

Проведення з'їзду політичної партії "Слуга народу" на території головного корпусу Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка є порушенням закону "Про освіту"

Про це йдеться в заяві Студентського парламенту КНУ, передає "ДС".

Так, Студентський парламент КНУ засудив проведення з'їзду політсили на території Університету та заявив про неприпустимість подібних акцій, які "завдають шкоди репутації Університету". Також студенти заявили, що назва ВНЗ була використана для "задоволення політичних інтересів".

Студентський парламент вказав, що правляча партія, провівши з'їзд на території КНУ, прямо порушила ч.3 ст.31 закону "Про освіту", згідно з якою політичні партії (об'єднання), їх члени, депутати (кандидати в депутати) не мають права здійснювати свою діяльність в навчальних закладах.

Крім того, студенти вказали на лист Міністерства освіти і науки України "Про недопущення політичної агітації в навчальних закладах" від 14 вересня 2020 року.

Нагадаємо, 20 вересня на території Київського національного університету ім. Шевченко проходив з'їзд партії "Слуга народу", в якому взяв участь президент Володимир Зеленський.

Як повідомляла "ДС", список партії "Слуга народу" на виборах до Київської міської ради, який був представлений на з'їзді, очолила дружина міністра закордонних справ, громадська активістка Євгенія Кулеба.

Президент Володимир Зеленський представив народного депутата від "Слуги народу" Ірину Верещук кандидатом в мери Києва.

    Реклама на dsnews.ua