• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

З листопада групи соцпрацівників перевіряють дотримання протиепідемічних норм у "червоних" зонах

Спеціальні робочі групи з 1 листопада розпочали перевірки дотримання протиепідемічних норм у регіонах, зарахованих до "червоних" зон

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, передає "ДС".

"З 1 листопада в регіонах, де встановили "червоний" рівень епіднебезпеки, спеціальні робочі групи розпочали перевірку організації дотримання протиепідемічних норм і заходів щодо стримування коронавірусної хвороби. До робочих груп входять представники МОЗ, Мінрегіону, Нацполіції та Держпродспоживслужби", — сказав він на брифінгу в середу.

Ляшко також нагадав, що Верховна Рада підтримала у вівторок у першому читанні законопроєкт, який запроваджує кримінальну відповідальність за підроблення документів про профілактичні щеплення. Норми цього законопроєкту, зокрема, передбачають встановлення відповідальності за використання особою завідомо підроблених документів, які підтверджують проведення профілактичних щеплень проти особливо небезпечних інфекційних хвороб, у вигляді штрафу від 17 тис. грн до 34 тис. грн або обмеження волі терміном до двох років.

"Зібрання людей, які ми бачимо сьогодні із закликами не вакцинуватися, це, на мій погляд, насмішка над нашими медиками та над родинами, які, на жаль, втратили своїх рідних через COVID-19", — наголосив Ляшко.

Як повідомляла "ДС", очільник МОЗ Віктор Ляшко заявив, що в Україні можуть розширити "червону" зону карантину, додавши туди ще три області — у зоні ризику Волинська, Харківська та Тернопільська.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua