• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

З України вигнали 10 "кримінальних авторитетів" із санкційного списку РНБО (ФОТО)

З України через санкції Ради нацбезпеки і оборони (РНБО) проти "кримінальних авторитетів" десятьох примусово повернули в країни їхнього походження із забороною в’їзду на територію держави. При цьому 27-м – скасовано дозвільні документи на проживання в Україні

Їм інкримінують вчинення низки тяжких злочинів
Їм інкримінують вчинення низки тяжких злочинів
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Нацполіції України, передає "ДС".

Як зазначається, серед них — уродженці Грузії та Вірменії, які підтримували зв’язки з представниками криміналітету не лише в країнах свого походження, а й у різних регіонах України.

Серед 17-ти "авторитетів", яким скасували посвідки та інші дозвільні документи на проживання в Україні – кілька так званих "смотрящих" та уродженці різних країн. 

"Усі вони підозрювані у кримінальних провадженнях, більшість із яких знаходиться у місцях позбавлення волі. Кожен із них буде відповідати за свої "вчинки" та нести відповідальність відповідно до українського законодавства", — йдеться у повідомленні.

Їм інкримінують вчинення низки тяжких злочинів: встановлення та поширення злочинного впливу, створення злочинних організацій, розбої, викрадення людей, вимагання коштів тощо.

Нагадаємо, 14 травня президент України Володимир Зеленський провів засідання РНБО, на якому було прийнято рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Застосовані обмежувальні заходи до 557 так званих злодіїв у законі, 542 з яких — іноземці, 15 — громадяни України.

Як писала "ДС", згодом троє зі "списку злодіїв в законі" оскаржили санкції РНБО в Окружному адмінсуді.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua