• EUR 42.3
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

"Динамо" очолило УПЛ, обігравши на "виїзді" "Маріуполь" (ВІДЕО)

Київське "Динамо", граючи в номінально виїзному матчі проти "Маріуполя" в рамках 12 туру Української футбольної прем'єр-ліги, обіграло приазовців з рахунком 2:1

Зустріч пройшла в Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського, передає "ДС".

Так, на 6-й хвилині киян Денис Гармаш відкрив рахунок з передачі Віктора Циганкова.

На 39-й хвилині з поля було вилучено воротаря "Динамо" Руслана Нещерета. Голкіпер збив за межами штрафного свого опонента Сергія Горбунова.

На 77-хвилині Віктор Циганков подвоїв перевагу киян.

Тільки на 90 хвилині Дмитро Топалов встановив остаточний рахунок. Часу його зрівняти маріупольцям не вистачило.

За підсумками матчу "Динамо" очолило турнірну таблицю УПЛ з 29 очками. У найближчого переслідувача киян — донецького "Шахтаря" — після перемоги над "Минаєм" — 26 очок.