• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

За одну добу українська екоініціатива об’єднала 110 країн світу

22 квітня у Всесвітній день Землі організатори глобального екологічного проєкту "Greening of the Planet" оголосили результати Акції "1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу". Проходила акція протягом 10 квітня

Реклама на dsnews.ua

Отож, оголошені результати. Кількість країн, що взяли участь: 110. Загальна кількість учасників: 2 145 493. З них 559 044 з України та 1 586 449 – світ. Загальна кількість висаджених дерев: 5 544 679. З них в Україні висаджено 4 124 590, у світі – 1 420 089. Кількість видів дерев: 184.

 Дані результати зафіксовано в Книзі рекордів України світовим досягненням — наймасовіше висадження дерев за одну добу у 110 країнах світу. Категорія: "Масові заходи. Вперше".

 Ініціаторка акції "Greening of the Planet", президентка міжнародного жіночого бізнес-клубу "Business Woman Club" Ганна Крисюк додатково повідомила, що окрім світового рекорду, за останній місяці увесь світ та наша країна висаджували дерева: "Той факт, що нам вдалося висадити, за період акції, понад 5 мільйонів дерев у 110 країнах світу, свідчить — тема екології назріла так сильно, що люди готові підтримувати такі ініціативи та популяризувати їх в усьому світі".

Країни-лідери, які об’єднали найбільшу кількість людей та організували найбільшу кількість висаджених дерев: Україна, Канада, Великобританія, Білорусія, Туреччина, Молдова, Польща, Індонезія, Туніс, Чорногорія, Кувейт, Сінгапур. 

Серед лідерів по висадженні 5-річних дерев в Україні стали наступні області: Вінниця – 80 193; Рівне – 32 831; Чернігів – 12 480; Суми – 8 956; Житомир – 8 674.

Найбільшим показником результату по висадженні дерев в Україні є співпраця у рамках проєкту з Державним агентством лісових ресурсів України. Спільно з обласними співорганізаторами ініціативи, волонтерами та працівниками Держлісагентства висаджено 3 181 880 саджанців.

Загалом протягом квітня до участі в проєкті "Greening of the Planet" долучились 138 країн. Висаджено понад 10 млн дерев. Кількість зареєстрованих учасників: близько 5 млн.

Під час підведення підсумків, організатори вручили Подяки за допомогу в реалізації проєкту співорганізаторам і партнерам, а також передали вітання в онлайн-включеннях світовим співорганізатором.

 

У свою чергу, організатор ініціативи та президент найбільшого ділового клубу України "CEO Club Ukraine" Сергій Гайдайчук звернувся до бізнес-партнерів, які підтримали ініціативу: "Об’єднання довкола теми екології бізнесу та такої кількості людей демонструє, що ми змінюємо свідомість і бачимо правильну соціальну відповідальність бізнесу на глобальному рівні". 

Нагадаємо, що також за останній місяць в Києві, відбулися заходи за участі перших осіб держави, дипломатів, зірок, політиків, громадських діячів, блогерів, які цікавляться екосистемою. Мета — привернути увагу до акції, залучити якомога більше охочих.

Довідково: Ініціював екологічну акцію благодійний фонд "Озеленення України" за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства та Міністерства закордонних справ України. Метою "Greening of the Planet" є масштабне озеленення планети та привернення уваги до найбільшої проблеми століття – глобальної зміни клімату.

Національні партнери: бізнес-клуб "CEO Club Ukraine", БФ "Помогатор", компанія "Ugears", закритий жіночий бізнес-клуб "Business Woman Club", компанія "Бетон Енерго", національний проєкт "Книга рекордів України". 

Партнери: "Укр-Китай Коммунікейшин", "ARENA CS", "VECTOR-VS", "Юнік Трейд Ко", "Energy 365", "FіnStreаm", "EVA LAB", MOZGI GROUP, Журнал "BusinessWoman", ГО "Світове Українство".

    Реклама на dsnews.ua