• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

За позачергову вакцинацію доведеться заплатити, — Шмигаль

В рамках вакцинації в Україні залишки препаратів передаватимуть на п'ятий етап національної кампанії. Крім того, вакцини зможуть перепродати приватним клінікам за собівартістю, щоб українці могли платно вакцинуватися позачергово

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це на пресконференції заявив премʼєр-міністр Денис Шмигаль, передає "ДС".

За його словами, він хотів би, щоб вже цього літа люди з паспортами вакцинації могли вільно подорожувати за кордон.

"Це поки тільки як мрія — дати можливість не з 1-го, 2-го, 3-го або 4-го, а, можливо з 5-го етапу вакцинації вакцинуватися комерційно. Тобто залишки вакцин, якої уряд не буде мати можливості використовувати на перших етапах, будемо передавати це в пʼятий етап. І, звичайно, ми можемо як уряд передавати за собівартістю їх комерційним клінікам", — зазначив Шмигаль.

Він підкреслив, що клініки зможуть позачергово вакцинувати тих, хто, наприклад, хоче виїхати з країни з туристичною метою. Такі щеплення будуть платними.

"Я впевнений, що вже влітку ситуація стабілізується, виробники вакцин будуть торгувати не тільки з урядами, але і з комерційними підприємствами", — додав премʼєр.

Нагадаємо, премʼєр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що як тільки прийде його черга, він публічно зробить щеплення від COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua