• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

За час свят в Україні відбулося близько 2 тисяч ПП

Реклама на dsnews.ua
Всього силами Держнс були врятовані 102 людини

У період новорічних і різдвяних свят в Україні відбулося близько 2 тисяч надзвичайних подій, під час яких було врятовано 102 людини. Про це розповів заступник директора департаменту реагування на надзвичайні ситуації Держнс України Володимир Демчук, повідомили "ДС" в прес-службі Кабінету міністрів.

Як розповів Демчук, під час свят сили Держнс були переведені на посилений режим несення служби, цілодобово на чергуванні перебувало близько 7 тис. чоловік особового складу.

"Було забезпечено негайне реагування на близько 2 тис. надзвичайних подій врятовано 102 людини, в тому числі: на пожежах - 83 особи, на водних об'єктах - 8 осіб, на туристичних маршрутах у гірській місцевості 11 осіб", - заявив Демчук.

Всього з початку 2016 року підрозділами ДСНС ліквідовано 1 945 тис. пожеж, від вогню врятували 1 тис. 124 будівлі і 60 од. техніки.

Також, за словами Демчака, в період з 8 по 10 січня України спостерігалося погіршення погодних умов. Через налипання мокрого снігу й обледеніння ліній електропередач були знеструмлені 135 населених пунктів у Донецькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Одеській, Херсонській і Черкаській областях. В даний час відновлено електропостачання 123 населених пунктів, тривають роботи з відновлення електропостачання 12 населених пунктів (Дніпропетровській - 1, Кіровоградській - 9, у Одеській - 2).

"Для евакуації транспортних засобів зі снігових заметів було організовано чергування автомобілів підвищеної прохідності ДСНС. Із снігових заметів рятувальниками вивільнено понад 220 транспортних засобів, евакуйовані та надано допомогу 410 особам",- розповів Демчук.

У зв'язку з погіршенням погодних умов протягом 11-13 січня представник Держнс попросив українців бути вкрай обережними під час перебування на вулиці, обмежити користування власним автотранспортом і не планувати поїздок на значні відстані і не вирушати в туристичні походи в гори, не виходити на лід.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", Державна служба з надзвичайних ситуацій розгорнула по Україні 3 тис. 300 пунктів обігріву, якими вже скористались 36 тисяч осіб.

    Реклама на dsnews.ua