• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Захист хоче примусового лікування для Белько

Реклама на dsnews.ua
Адвокати Олексія Белько, який погрожував підірвати міст Метро в Києві, будуть домагатися для нього примусового лікування

Про це журналістам в кулуарах парламенту засновниця добровільного медичного батальйону "Госпітальєри", нардеп від "Європейської солідарності" Яна Зінкевич, передає "ДС" з посиланням на "Цензор.НЕМАЄ".

"Завтра буде відбуватися суд з обрання запобіжного заходу. Ми будемо повністю наполягати на тому, щоб його забрали на примусове лікування і провели експертизу про психіатричний стані якомога швидше, а не через два-три тижні", - зазначила Зінкевич.

Вона розповіла, що в суді Белько будуть захищати два адвоката, один з яких - Маси Найєм. Свої адвокатські послуги вони будуть надавати безкоштовно, зазначила Зінкевич.

Зараз Белько знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання, додала нардеп.

"Добре, що в ІТТ, там більш м'які умови, ніж в СІЗО. І, незважаючи на його стан, його зараз не будуть переводити в СІЗО і всі дні, поки йде обрання запобіжного заходу", - підкреслила вона.

На питання про те, що Белько мав на увазі, коли говорив, що опинився в нелюдських умовах, Зінкевич відповіла: "Жахливі умови були в тому, що для ветеранів потрібна комплексна допомога у працевлаштуванні. Це досить зріла людина, про яку були дуже хороші відгуки на службі. Так, не був вчасно і пролікований, тому що його зараз фактично ніхто не брав на роботу, він опинився в умовах, що йому не було за що жити", - сказала Зінкевич.

На питання про те, чому Белько жив в машині, Зінкевич відповіла: "У нього розвинувся параноїдальний синдром, і він вважав, що за ним стежать, і вдома жити небезпечно".

    Реклама на dsnews.ua