• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Зеленський перевершує конкурентів у рейтингу президентських симпатій, — соцопитування

Президент Володимир Зеленський зберігає перше місце електорального рейтингу — його б підтримали 27,2% українців

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати дослідження соціологічної групи "Рейтинг", передає "ДС".

Президентський рейтинг очолює Зеленський, за якого проголосували б у випадку проведення виборів найближчим часом 27,2% (серед голосуючих і визначених).

На другій позицій Петро Порошенко – 14,9%, далі – Юрій Бойко з результатом 10,5%, Юлія Тимошенко – 9,7%, Ігор Смешко – 6,6%, Євген Мураєв – 5,6%, Володимир Гройсман – 5,1%, інші – не більше 4%.

Зеленський лідирує в 17 областях. У Києві, Тернопільській та Івано-Франківській областях він поділяє першість з Порошенком, у Харківській – з Бойком. Лише у Львівській на перше місце виходить Порошенко, Вінницькій – Гройсман, Донецькій та Луганській – Бойко.

Серед Покоління Незалежності (люди до 30 років) кожен другий з голосуючих та визначених обирає Зеленського. Серед них його результат більш ніж в 4 рази вищий, ніж у Порошенка.

Високий рейтинг у Зеленського серед найменших, які ще не голосують (16-17 років): більше 50% обирають його в цілому і майже 70% з тих, хто б голосував і визначився. 

Нагадаємо, згідно з соцопитуванням, проведеного компанією «Нью Імідж Маркетинг Груп» на замовлення Українського інституту майбутнього, якби вибори президента України проходили найближчої неділі, то Володимир Зеленський в першому турі отримав би 29,7% голосів серед тих, хто визначився з кандидатом і візьме участь у виборах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua