• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Зеленський наказав записати в окремий реєстр українців, вакцинованих від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський поставив чиновникам завдання прискорити створення реєстру громадян України, вакцинованих від COVID-19

Про це йшла мова на традиційному селекторній нараді, що відбулася під головуванням глави держави 4 січня, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу Офісу президента.

"Глава держави також поставив завдання прискорити створення реєстру вакцинованих осіб. Держава продовжує перемовини щодо постачання в Україну вакцин від COVID-19 з кількома іноземними компаніями", — розповіли в ОПУ.

Як повідомляла "ДС", 30 грудня МОЗ уклав контракт про постачання в максимально стислі терміни 1,9 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Україна отримає першу партію вакцини протягом 30 днів після її реєстрації.

Нагадаємо, за даними Київського міжнародного інституту соціології 42% українців негативно ставляться до вакцинації проти коронавирусу. Ця цифра тримається з серпня 2020 року, попри те, що відтоді щоденна кількість захворілих COVID-19 зросла у вісім разів.

    Реклама на dsnews.ua