• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Зеленський схвалив видачу "пакунку малюка"

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

"Пакунок малюка" буде видаватися протягом 30 днів після народження дитини. Його вартість буде становити не менш як три розміри прожиткового мінімуму для дітей до 6 років.

Також закон уточнює перелік отримувачів "пакунків малюка", якщо батьки відсутні. Зокрема, одержувачами можуть бути усиновителі, патронатні вихователі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни новонародженої дитини.

Видавати "пакунки малюка" будуть в установах охорони здоров'я. Якщо в медустанові немає такої допомоги, її можна отримати в органах соціального захисту за місцем проживання або перебування.

Крім того, Кабінет міністрів затвердить порядок надання "пакунку малюка", передбачивши з 1 липня 2021 року можливість за бажанням батьків отримати замість натуральної допомоги відповідні кошти.

Як повідомляла "ДС", 30 вересня Верховна Рада прийняла закон про надання одноразової натуральної допомоги при народженні дитини "пакунок малюка".

    Реклама на dsnews.ua