• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Зеленський вручив родині загиблого співака Кузьми орден Героя України

Президент Володимир Зеленський зустрівся з родиною загиблого українського музиканта Кузьми Скрябіна (Андрій Кузьменко — ред.) та передав їм орден Героя України

president.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Указ про присвоєння Кузьменку звання Героя України президент підписав 17 серпня 2020 року, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

Звання Героя України присвоєно за видатні особисті заслуги у формуванні вітчизняного культурного простору, вагомий внесок у розвиток національного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу і громадську діяльність.

Глава держави передав орден батькові виконавця Віктору Кузьменку. На зустрічі також була присутня мати Андрія Кузьменка Ольга, його вдова Світлана Бабійчук і дочка Марія-Барбара Кузьменко.

"Я прекрасно знав Андрія, ми багато разів зустрічалися. Він був дуже крутим хлопцем. Люди люблять його пісні, він живе у своїй творчості", — сказав Зеленський.

Батько Андрія Кузьменка подякував президенту за велику увагу до пам'яті його сина.

"Дякую вам за добру пам’ять про нашого сина Кузьму Скрябіна. Бажаю вам міцного здоров’я та наснаги у вашій державницькій роботі", — сказав Віктор Кузьменко.

Як повідомляла "ДС", загиблого музиканта Кузьму Скрябіна на концерті до Дня Незалежності "оживили" за допомогою нейронної сітки.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua