• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Дружина Кириленко назвала звинувачення в плагіаті «частиною брудної политкампании проти чоловіка»

Реклама на dsnews.ua
Дружина міністра зраділа, що на дворі - не 1937-й рік

Дружина віце-прем'єр-міністра культури В'ячеслава Кириленко Катерина Кириленко назвала звинувачення в плагіаті "частиною брудної політичної кампанії проти чоловіка". Про це, як повідомляє "ДС", вона написала у колонці на "Українській правді".

"Серед частини співробітників Київського національного університету культури і мистецтв (Кнукім), а також на сторінках відомих і не дуже інтернет видань України протягом останнього року поширюється інформація про те, що нібито я, Катерина Кириленко, має намір очолити КНУКІМ, в якому, до речі, працюю з 1996 року. Після прочитання статті пані Пархоменко нарешті стало відомо про автора і натхненника цих безглуздих чуток... Також хочу повідомити, що ніколи не збиралася претендувати на цю посаду. Зрештою, мій 20-річний досвід роботи в університеті не є свідченням карколомної кар'єри. Завідуючою кафедрою я стала після 17-ти років роботи штатним викладачем", - написала вона.

Кириленко також зазначає, що згідно із Законом України "Про авторське право і суміжні права", залучення предметних (наукових) знань до формування навчальних матеріалів у певних випадках не передбачає обов'язкових посилань на їх авторів і відповідного їх цитування наукових праць.

Дружина віце-прем'єр-міністра культури В'ячеслава Кириленко Катерина Кириленко при цьому підкреслює "замовний характер" матеріалу. "На жаль, стаття Пархоменко має наскрізь замовний характер і не містить навіть натяку на справжню наукову дискусію. Безумовно, ця стаття також є частиною брудної політичної кампанії, більше року ведеться проти мого чоловіка - В'ячеслава Кириленка. Разом з тим, слава Богу, на вулиці не 1937, а на чолі країни - не Йосип Сталін. А цькування, бруд і інсинуації ніколи не були знаряддям пошуку наукової істини", - зазначила вона.

Кириленко також висловила готовність вступити в дискусію з опонентами."Еслі вони справді вчені, а не засліплені ненавистю знаряддя політичної розправи", - резюмувала вона.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", раніше доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри культурології факультету магістерської підготовки Київського національного університету культури і мистецтв Тетяна Пархоменко звинуватила дружину віце-прем'єр-міністра культури В'ячеслава Кириленка Катерину Кириленко в масштабному плагіаті, який був виявлений у її докторської дисертації. Нібито близько третини з 396 сторінок не мали посилань на використані джерела.

    Реклама на dsnews.ua