• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Житловим комплексом року став "Лісовий квартал" у Київській області

Реклама на dsnews.ua
Житловий комплекс "Лісовий квартал" компанії "Альянс Новобуд" удостоївся премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року - 2016"

Як повідомляє "ДС", на церемонії нагородження, яка пройшла 10 грудня в столичному готелі Intercontinental, стало відомо про перемогу проекту в номінації "Житловий комплекс роки Київської області".

"Для нас це дійсно велика перемога, адже визнання з боку такого авторитетного і компетентного журі є показником і орієнтиром для всього ринку. Ця нагорода дуже важлива для всієї нашої великої команди. Вона є стимулом продовжувати працювати на заявленому рівні", -сказав під час нагородження Сергій Караванський, директор компанії "Альянс Новобуд".

"Лісовий квартал" - це сучасний житловий комплекс комфорт-класу, розташований в центрі Броварів (Київська область). Серед його переваг експерти відзначають вдалі архітектурні рішення, високу енергоефективність будівель, розвинену інфраструктуру, а також транспортну доступність (комплекс розташований в 6 кілометрах від Києва). Житловий квартал складається з дев'яти будинків різної висотності, чотири з яких вже здані в експлуатацію. Будівлі споруджуються за монолітно-каркасною технологією з зовнішніми цегляними стінами.

Цього літа один з будинків комплексу був визнаний кращим житловим комплексом країни 2015 року за версією Конкурсу кращих будинків і споруд, що проводиться під егідою Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Восени на території Лісового кварталу" був зданий в експлуатацію сучасний дитячий садок "Казка", побудований і повністю обладнаний за рахунок компанії "Альянс Новобуд" (згодом об'єкт був подарований громаді Броварів). В даний час фахівці продовжують створювати проект загальноосвітньої школи.

"Ми працюємо для задоволення запитів найвимогливіших клієнтів і високу експертну оцінку нашої роботи вважаємо підтвердженням правильності обраного шляху", -підкреслив на церемонії Сергій Караванський.

Як повідомлялося раніше, Міжнародний фестиваль-конкурс "Вибір року" в Україні розпочав свою діяльність у 2001 році. Це загальнонаціональний щорічний проект, що займається визначенням і подальшою популяризацією найбільш якісних товарів і послуг у різних товарних категоріях на українському ринку.

    Реклама на dsnews.ua