• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Журі нацвідбору на "Євробачення" переконане, що громадянська позиція важливіше вокалу

Реклама на dsnews.ua
Члени журі національного відбору на "Євробачення-2019" розповіли, що для них важливіше на конкурсі: виконання пісні або політична позиція

Своїми думками вони поділилися в прямому ефірі фіналу нацвідбору, відповідаючи на запитання ведучого Сергія Притули, передає "ДС" з посиланням на Эспрессо.TV.

Так, співачка Джамала зазначила, що для неї однаково важливі і пісня, і шоу, і позиція артистів.

"Коли ти просто співаєш, несеш себе як артист, ти можеш співати де завгодно і висловлювати свою позицію. А якщо ти приходиш на конкурс і представляєш цілу країну, ти повинен відповідати за всіх нас. Тому я вважаю, що позиція важлива", - сказала артистка.

Вона також додала, що заплановані заходи Євробачення включають в себе і прес-конференції, на яких потрібно буде чітко відповідати на всі питання про країні, про положення в країні.

"І неважливо, про що ти співаєш. Ти виходиш з конкретним прапором і під конкретний гімн", - зазначила Джамала.

Андрій Данилко такої ж думки і зазначив, що політична позиція не менш важлива, ніж пісня.

Євген Філатов підсумував: "Я згоден з Джамалою, що під час конкурсу розмов та інтерв'ю буде більше, ніж співу, і це дуже важливо".

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю Скрыпину фіналістки нацвідбору на "Євробачення-2019" Ганна та Марія Опанасюк сказали, що війни з Росією немає, і не змогли відповісти на питання, чий Крим.

    Реклама на dsnews.ua