• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зміни в AVON: Україна увійшла до нового кластеру Східна Європа, який очолить Аннелі Лоорітс

Злиття компаній AVON та Natura&Co у 2019 році призвело до створення компанії №2 на ринку прямих продаж*, а також стало чинником організаційних і кадрових змін в AVON

Реклама на dsnews.ua

1 вересня 2021 року було створено кластер Східної Європи, який об'єднає Україну, Грузію, Казахстан та Киргизстан. Серед цих чотирьох комерційних ринків Україну було обрано стратегічним ринком. 

Через ці зміни Єлизавета Коробченко, яка з 2018 року на посаді генеральної директорки очолювала AVON Україна та Грузія, залишає компанію. Єлизавета приєдналася до Avon у 2002 році як менеджер відділу підтримки продажів в Avon Україна. За час роботи змінила п'ять позицій і три географії, працюючи дивізіонним менеджером в Україні, керуючи відділом продажів в країнах Балтії, очолювала кластер Балкан.

Єлизавета Коробченко
Єлизавета Коробченко

Соціальна діяльність AVON у ці роки була націлена на покращення життя української жінки. Так, у 2019 році був встановлений 19-й мамограф у Сумському онкодиспансері в рамках "Місія проти раку молочної залози" та надано благодійну допомогу фонду народонаселення ООН на суму понад 10 млн грн за програмою проти гендерного насильства. У цьому є особистий внесок Єлизавети Коробченко, для якої соціальна складова бізнесу має вагоме значення.

Компанія AVON виказує вдячність Єлизаветі Коробченко за те, що під її керівництвом були зміцнені позиції Б'юті-бренда №1** і лідера на ринку прямих продажів України та Грузії, за прагнення до результату, керівництво командою у складні періоди, примноження досягнень та інноваційних практик до портфоліо AVON. 

Надалі керівництво ринками Східної Європи приймає Аннелі Лоорітс (Anneli Loorits), яка уже 20 років будує свою кар'єру з AVON. Вона пройшла шлях від помічниці відділу маркетингу до позиції генеральної директорки кластеру Nordics (країни Балтії та Фінляндія).

Аннелі Лоорітс
Аннелі Лоорітс

Аннелі отримала ступінь ділового адміністрування в Талліннському технологічному університеті за спеціалізацією "Маркетинг та міжнародна економіка". Працювала в Естонії, Литві та Польщі. Має досвід роботи у сфері маркетингу, управління проєктами, розвитку бізнесу, бізнес-інтеграції.

У 2020 році Avon Nordics під керівництвом Аннелі Лоорітс отримав нагороду Global Pathfinder Award, як кластер з найкращими показниками бізнесу в Центральній та Східній Європі та одними із найкращих у світі. 

"Для мене велика честь стати частиною AVON Східна Європа, де я зможу застосувати свій досвід і знання для забезпечення постійного зростання довірених мені ринків. Я з нетерпінням чекаю розвитку і зміцнення наших позицій у галузі, а також активної популяризації цінностей AVON", — каже Аннелі Лоорітс, очільниця кластеру AVON Східна Європа.

Компанія AVON наразі впевнена, що сталий успіх попередніх років буде підхоплено і примножено новим керівництвом кластеру. 

* За даними Direct Selling news: Global 100 list.

** За даними Euromonitor International Ltd у 2019 році, нагороди "Бренд року 2020" та "Бренд року "2021" у всеукраїнському конкурсі від дослідницького бюро "Гільдія брендів".

    Реклама на dsnews.ua