• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Зірка серіалу "На твоєму боці" Дмитро Ратомський розповів про випадок, після якого перестав довіряти людям

Вже в понеділок, 31 серпня, о 21:00 на телеканалі "Україна" відбудеться довгоочікувана премʼєра другого сезону мелодрами "На твоєму боці". Актор Дмитро Ратомський, який зіграв одну з головних ролей – Максима Грінчука, розповів про складнощі роботи у кадрі. Виявилося, актор мав невдалий досвід зйомок, після якого завжди власноруч перевіряє інвентар

Реклама на dsnews.ua

Популярний актор Дмитро Ратомський у першому сезоні картини "На твоєму боці" підкорив серця українських глядачок. На знімальному майданчику артист не одноразово йшов на обдумані ризики – брав участь у зйомках пожеж, погонь і перестрілок. За лаштунками картини Дмитро зізнався, що ще в молодому віці отримав цінний урок, після якого завжди перевіряє, чи не загрожує йому небезпека.

"Я намагаюся все робити сам. Це частина моєї роботи і мого персонажа. Лише одного разу мене не допустили до екстремальних зйомок, коли я у своєму першому проекті зламав ногу у двох місцях, і буквально через два дні мій персонаж повинен був бігати на даху 4-го чи 5-го поверху і мене зі зламаною ногою туди не пустили. Але в бійках і в усьому іншому я брав участь навіть зі зламаною ногою, – розповів Дмитро Ратомський. – Тоді я зрозумів, що все потрібно перевіряти самому – не довіряти іншим людям. Тому що ногу я зламав не зі своєї вини".

Тим не менш, на зйомках серіалу "На твоєму боці" актор повністю довірився режисеру і всі трюки, що були йому до снаги, виконував з радістю. А от у житті Дмитро Ратомський ще той екстремал – полюбляє драйв і шалену швидкість.

"Не варто зациклюватися на чомусь поганому, адже ми щодня ризикуємо. Кожного дня сідаємо за кермо машини і ризикуємо. Наприклад, я нещодавно по дурості влетів у аварію, тому що не було знаку, що дорога закінчується – не встиг зупинитися. Але нічого. Полетів добре, але і далі їжджу", – розповів Дмитро Ратомський на знімальному майданчику серіалу "На твоєму боці".

Актор Дмитро Ратомський
Актор Дмитро Ратомський

Дивіться премʼєру другого сезону мелодрами "На твоєму боці" 31 серпня о 21:00 на телеканалі "Україна".

    Реклама на dsnews.ua