• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Журнал “Власть денег” вручив нагороди переможницям рейтингу ТОП-25 бізнес-леді України (ФОТО)

10 березня у Києві відбулося нагородження найуспішніших жінок українського бізнесу-2020 за версією журналу "Власть денег"

Нагороди рейтингу ТОП-25 бізнес-леді України
Реклама на dsnews.ua

Церемонія нагородження переможниць рейтингу ТОП-25 найуспішніших підприємниць відбулась у столичному ресторанному комплексі Queen. Редакційна рада журналу "Власть денег" вже вдруге визначила жінок, що змогли домогтись значних висот у бізнесі. Як відзначила голова правління Видавничої групи "Картель" Ірина Асман, ТОП-25 найуспішніших жінок українського бізнесу — фірмовий рейтинг журналу: "Це одна з найулюбленіших нами подій року, чудова можливість зустрітися з найбільш чарівними і рішучими жінками України". "При укладенні рейтингу ми намагаємось відзначити очільниць компаній з якомога більш різних галузей, а також звертаємо увагу на жінок, що керують традиційно «чоловічими» бізнесами. Наш рейтинг – це не змагання, а своєрідна презентація того, наскільки ефективними є жінки у бізнесі, спростування гендерних стереотипів про роль і місце жінки в суспільстві", — зауважила шеф-редакторка Видавничої групи "Картель" Ольга Сантаровіч. 

Усі 25 учасниць рейтингу отримали памʼятні відзнаки. Окрім того, редакційна рада також вирішила додатково запровадити 10 спеціальних номінацій. "Минулий 2020 рік був непростим роком. Роком кардинальних змін та трансформацій, роком виклику для всіх галузей, роком нових ідей. І нам спало на думку, що найяскравіші та найцікавіші досягнення в такому непростому і такому важкому році мають бути відзначені особливими нагородами", — розповіла Ірина Асман.

Церемонія нагородження була вкрай хвилюючою і емоційною, адже фіналістки до останнього не знали, хто ж переможе у тій чи іншій номінації.

Усі переможниці отримали елегантну статуетку з силуетом шахової королеви. Такий символ було обрано недаремно, адже ця фігура є найбільш самодостатньою на шахівниці, вона може обирати будь-який напрямок руху і є справжньою загрозою для суперника. 

Ведучими церемонії стали Іван Потєхін і Ксенія Смірнова, які допомогли зробити свято незабутнім. А оголошували імена переможниць та вручали їм відзнаки спеціально запрошені гості. 

Реклама на dsnews.ua

Нагороду "Лідер трансформації" за переформатування процесів у руслі сучасних технологій, наукові і технологічні розробки отримала Альона Андронікова, СEO MANEYVEO. Нагороду переможниці вручила солістка Київського муніципального театру опери і балету, володарка Гран-прі конкурсу "ЄвроВідео" з симбіозом оперної арії та популярної музики, фіналістка шоу "Зважені та щасливі" Олена Гребенюк.

Нагороду "Власне імʼя" — імʼя, яке стало брендом — було присуджено співвласниці бренду та компанії VOVK Тетяні Семенченко. Статуетку з шаховою королевою вручив «Містер Ікс» Київського театру оперети, народний артист України Ігор Левенець.

У номінації "Сила жінок" за успіх у традиційно "чоловічих" напрямках бізнесу перемогла Тетяна Андріанова, СЕО ОКТАВА КАПІТАЛ. Нагороду такій сильній жінці вручав по-справжньому сильний чоловік — двічі рекордсмен світу у силовому екстримі, президент федерації стронгмену України, заслужений тренер Сергій Конюшок.  

Нагороду в особливій номінації "Сімʼя і бізнес" за успішне поєднання кар’єри та виховання дітей отримала керуюча партнерка компанії LINKOS GROUP Олеся Линник — її нагородив новий герой 11 сезону телевізійного шоу "Холостяк", бізнесмен Михайло Заливайко.

Актору, телеведучому, володарю титулу «Найкрасивіший чоловік планети» Богдану Юсипчуку випала честь вручити нагороду Beautiful Business за поєднання бізнесу й краси — її отримала директорка "Брокард-Україна" Людмила Севрюк.

У номінації "Свобода ведення бізнесу" за відкритість, інтегрованість у світові фінансові інститути та відповідність міжнародним етичним нормам перемогла директорка телеканалу "Україна" Вікторія Корогод. Нагороджувала переможницю заступниця директора Європейської Бізнес Асоціації Ярослава Савастєєва.

У номінації "Бізнес у білому" за прозорість ведення бізнесу і впровадження відкритого, європейського стилю підприємницької діяльності перемогла генеральна директорка компанії "Агро-Регіон" Катерина Рибаченко. На жаль, вона не змогла приїхати на церемонію особисто, тож нагорода чекає на неї.

Нагороду "Власть денег" за особливі досягнення у фінансовій сфері отримала заступниця голови правління "Укргазбанку" Тамара Савощенко. Вітав переможницю бізнесмен, шоумен, автор книги "Як витратити мільйон, якого немає" Гарік Корогодський.

Переможницею номінації "Виклик часу" за ефективне протистояння викликам пандемії коронавірусу стала голова компанії "Епіцентр" Галина Герега. Нагода оголосити переможницю випала людині, що найбільше знає про час і про його виклики – генеральному директору Київського годинникового заводу Олексію Золотарьову. 

Переможницю у номінації "Лідер громадської думки" визначили за результатами голосування на сайті "Ділова столиця" — нею стала директорка компанії "ВЕНЕТО" Оксана Місюра. Нагороду їй вручив директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко.

Окрім того, редакція журналу "Власть денег" призначила дві додаткові спеціальні відзнаки:

  •    за організацію клубного руху бізнес-леді в Україні нагороду отримала засновниця міжнародного клубу BusinessWoman Club Ганна Крисюк. Нагороду їй вручив підприємець, президент і засновник СЕО Club Ukraine Сергій Гайдайчук;   
  •    у номінації "Розвиток малого бізнесу" відзначено директорку компанії «БРУСВЯНА» Ліліану Дмитрієву.

Церемонія нагородження найуспішніших жінок українського бізнесу стала не просто святом, а й справжнім джерелом натхнення. На вечірці фіналістки рейтингу мали можливість познайомитися ближче, поділитися історіями свого успіху, знайти цікавих співрозмовниць і навіть майбутніх бізнес-партнерів. За келихом легкого ігристого бізнес-леді говорили про майбутні звершення і надихали тих, хто ще не наважився зробити перший крок до здійснення своєї мрії. Невимушена атмосфера, святковий настрій і відчуття взаєморозуміння і підтримки — усе це зробило вечір незабутнім.

Приємну музичну атмосферу на святі створила акторка «Жіночого кварталу», фіналістка шоу «Голос країни», співачка Марта Адамчук.

Завдяки ефектному та стильному вбранню від бренду VOVK жінки на заході мали по-справжньому елегантний вигляд, а стиль та вишуканість чоловіків змогли підкреслити костюми від Andreas Moskin. 

Ароматом казкового свята стали яскраві парфуми від BROCARD Niche Bar. 

На вечірці гарний настрій гостям забезпечували Jack Danielʼs Tennessee Whiskey та напій San Mare, а елітна французька вода Perrier Vittel Ukraine та смачна кава від Lazzaro Coffee дарували гостям бадьорість і заряд енергії. Натуральні соки від PepsiCo Ukraine додали вечору солодкого смаку.

Гості мали можливість скуштувати вишукані страви від кухарів ресторану Queen, кулінарні шедеври нікого не залишили байдужими. А солодкою "вишенькою на торті" стали чудові легкі десерти.

Також партнерами заходу виступили LG Electronics Ukraine та розплідник ягідних культур "Брусвяна". Технічний партнер церемонії нагородження — Киев Livestream. 

    Реклама на dsnews.ua