• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

"Газпром" скасував тендери по "Північному потоку-2"

Реклама на dsnews.ua
"Північний пото-2" спрямований на збільшення експорту російського природного газу в ЄС

"Газпром" скасував низку тендерів на будівництво понад 400 кілометрів магістрального газопроводу, необхідного для запланованого проекту "Північний потік-2". Це випливає з документів, опублікованих на веб-сайті державних закупівель, повідомляє "ДС" з посиланням на Радіо Свобода.

Nord Stream II, який будує "Газпром", спрямований на збільшення експорту російського природного газу в Європу за рахунок подвоєння кількості газу, який Росія відправляє до Німеччини по дну Балтійського моря.

Nord Stream може вже посилати до 55 млрд кубометрів російського газу на рік до Європи, і його потенційна експансія викликала критику з боку деяких держав Європейського Союзу.

"Газпром" скасував один тендер на будівництво ділянки магістрального газопроводу " Ухта-Торжок-2 30 грудня і скасував більше трьох тендерів 11 січня. Причина цього рішення не повідомляється. У листопаді джерело, що поставляє труби "Газпрому", повідомив Рейтер, що трубопровідний консорціум відклав оголошення результатів тендеру на постачання труб з-за змін у структурі акціонерів консорціуму.

Читайте також: "Газпром" скасував найбільший в історії компанії конкурс на будівництво газопроводу "Сила Сибіру"

Довжина трубопроводу Ухта-Торжок 2 повинна скласти 970 кілометрів і дозволить подавати більшу кількість російського газу в систему трубопроводу Nord Stream. Стоиомость скасованих тендерів становить близько 170 мільйонів доларів.

Як раніше повідомляла "ДС", Центральна і Східна Європа схопилися в спробі зупинити реалізацію проекту, загрозливого енергобезпеки ЄС.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua