• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Краще перепильнувати, ніж недобдеть!": Єгипет заборонив жовті жилети

Реклама на dsnews.ua
Єгипетські власті заборонили продавати жилети зі світловідбивачами, побоюючись експорту протестів у Франції в своїй країні

Про це передає "ДС" з посиланням на Громадське.

Влада Єгипту ввела обмеження на продаж жовтих світловідбивних жилетів, побоюючись, що громадяни країни можуть за прикладом демонстрацій у Франції влаштувати протести в річницю повстання в 2011 році. Про це повідомляє AP з посиланням на представників служб безпеки і рітейлерів Єгипту.

Повідомляється, що дилерам, які постачають обладнання для безпеки в індустрії, наказали не продавати жовті жилети покупцям і обмежитися тільки оптовими продажами для перевірених компаній.

У той же час цим компаніям все одно потрібно отримати дозвіл поліції. У разі порушення зазначених умов планується ввести відповідальність.

"Шість компаній в центрі Каїра, де зосереджені магазини промислової безпеки, заявили, що більше не продають жовті жилети. Дві відмовилися продати їх, не пояснивши причини. Ще чотири пояснили, що продаж заборонила поліція ", - йдеться в повідомленні.

"Вони не хочуть, щоб хтось робив те, що зараз відбувається у Франції ... Поліція прийшла сюди кілька днів тому і сказала нам припинити продаж жилетів", - пояснили журналістам в одній з компаній.

У прес-службі Міністерства внутрішніх справ Єгипту не відповіли на звернення AP про надання коментарів.

    Реклама на dsnews.ua