• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

"Паливні протести" у Франції: В Париж стягують поліцію

Реклама на dsnews.ua
У Франції із-за протестів проти підвищення цін на паливо, які відбудуться у суботу, 1 грудня, мобілізували додаткові частини поліцейських в Парижі

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на Reuters.

Як повідомляється, для забезпечення правопорядку у французькій столиці, під час третьої масштабної акції протесту, влада мобілізувала кілька тисяч поліцейських.

За словами генерального секретаря поліцейського союзу Дениса Якоба, влада стурбовані з-за можливих провокацій груп, які не є учасниками руху "Жовтих жилетів".

"Ми стурбовані тим, що невеликі групи, які не є "Жовтими жилетами", можуть проникнути на демонстрацію з метою боротьби з правоохоронцями і кинути виклик державі", - заявив Якоб.

За даними чиновників, на вулиці Парижа виведуть близько 5 тис. поліцейських і жандармів, порівняно з 3 тис. минулої суботи. Ще 5 тис. правоохоронців будуть розгорнуті по країні на інших акціях протесту.

Крім того, Єлисейські поля перекриють для руху в суботу, 1 грудня, а пішоходи повинні будуть пройти через контрольно-пропускні пункти.

Нагадаємо, в Парижі проходять протести "жовтих жилетах" проти зростання цін на бензин.

За дні масштабних протестів "жовтих жилетах" проти підвищення цін на паливо у Франції дві людини загинули і 552 отримали травми різного ступеня тяжкості.

Макрон наполягає на підвищенні акцизів на пальне. Він заявив, що намагається змінити звички", відучуючи французів від викопного палива, а цей процес "ніколи не буває простим".

Податки на дизельне паливо зросли на 7 євроцентів, і уряд планує їх ще збільшити в найближчі роки. Податок на бензин збільшили на 4 євроцента.

    Реклама на dsnews.ua