• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

9/11: Трамп продовжив режим надзвичайного стану, введений в 2001 році

Реклама на dsnews.ua
Президент США Дональд Трамп продовжив ще на рік режим надзвичайного стану, введений в країні після терактів 11 вересня 2001 року

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому прес-службою Білого дому, інформує "ДС".

"Оскільки терористична загроза зберігається, режим НС, оголошений 14 вересня 2001 року, і повноваження влади, прийняті для вирішення надзвичайної ситуації, повинні продовжувати діяти після 14 вересня 2018 року", - йдеться в повідомленні.

Дана заява була передана Конгресу.

Як відомо, вранці 11 вересня 2001 року дня чотири групи терористів загальною кількістю 19 осіб захопили чотири рейсові пасажирські авіалайнери. Кожна група мала як мінімум одного члена, що пройшло початкову льотну підготовку.

Загарбники направили два з цих літаків у вежі Всесвітнього торгового центру, розташовані в південній частині Манхеттена в Нью-Йорку. Рейс 11 American Airlines врізався в башту ВТЦ-1 (північну), а рейс 175 United Airlines - в башту ВТЦ-2 (південну). Внаслідок цього обидві вежі впали, викликавши серйозні руйнування прилеглих будівель. Третій літак (рейс 77 American Airlines) був спрямований у будівлю Пентагону, розташоване недалеко від Вашингтона. Пасажири і команда четвертого авіалайнера (рейс 93 United Airlines) спробували перехопити керування літаком у терористів, літак впав у полі біля боро Шанксвілл в штаті Пенсільванія.

Крім 19 терористів, в результаті атак загинуло 2977 осіб, ще 24 пропали без вісті. Більшість загиблих були цивільними особами. Теракт став найбільшим в історії за кількістю жертв.

    Реклама на dsnews.ua