• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Протести в РФ: силовики затримали понад дві тисячі осіб

Реклама на dsnews.ua

На акціях протесту на підтримку опозиціонера Олексія Навального в Росії затримали майже 2,3 тисяч осіб. Найбільше — в Москві та Санкт-Петербурзі

Про це йдеться в повідомленні "ОВД-Інфо", передає "ДС".

У столиці Росії затримали 855 осіб, в Петербурзі — 327. 95 осіб затримали в Новосибірську.

У статистиці вказані затримання і в окупованому Росією Криму — в Севастополі затримали 6 осіб, в Сімферополі — 8. У цих містах штаб Навального також організував протести.

Нагадаємо, 23 січня в Росії тривають масові протести на підтримку арештованого опозиціонера Олексія Навального.

18 січня Хімкинський суд, засідання якого проходило у відділенні поліції, заарештував Олексія Навального на 30 діб. У той же день опозиціонер закликав своїх прихильників до проведення вуличних акцій.

22 січня Олексій Навальний записав відеозвернення з московського СІЗО, в якому натякнув, що у слідчому ізоляторі можуть інсценувати його самогубство.

У центрі Москви сталися сутички учасників акцій протесту на підтримку арештованого Олексія Навального і поліції, в ході яких правоохоронці продовжили жорстко затримувати мітингувальників.

Пізніше учасники мітингу в Москві прийшли до СІЗО "Матроська тиша", де сидить Навальний. Правоохоронці почали жорстко затримувати активістів, б'ючи їх ногами та кийками.

    Реклама на dsnews.ua