• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Алієв і Пашинян знову готові домовлятися про мир в Нагірному Карабасі в Москві

Реклама на dsnews.ua

Президент Азербайджану Ільхам Алієв і прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявили про готовність приїхати до Москви для участі в переговорах про врегулювання конфлікту в Нагірному Карабасі

Про це лідери заявили в коментарі ТАСС, передає "ДС".

"Ми завжди готові зустрітися і в Москві, і в будь-якому іншому місці для того, щоб покласти край протистоянню та знайти шляхи врегулювання", — сказав Алієв.

Глава Азербайджану заявив, що в Баку "готові для будь-яких контактів".

"І в даному випадку я запрошення такого не отримував, тому це питання не до мене. Багато разів особисто президент Росії Володимир Путін, і до нього Дмитро Медведєв проводили тристоронні зустрічі між керівниками Вірменії та Азербайджану. Але після того, як влада в Вірменії перейшла в руки умовного "Сороса", такі контакти припинилися", — пояснив Алієв.

Нікол Пашинян також висловив готовність продовжити переговори.

"Нагірно-карабахський конфлікт має вирішуватися виключно мирним шляхом, це наша позиція. На жаль, Азербайджан не згоден з цією точкою зору. І я готовий докласти всіх необхідних зусиль, щоб досягти такого результату, в тому числі і поїхати, зустрітися, поговорити", — сказав прем'єр Вірменії.

При цьому Пашинян зазначив, що рішення конфлікту навколо Нагірного Карабаху має спиратися на компроміс, а не на капітуляцію однієї зі сторін.

Як повідомляла "ДС", Вірменія і Азербайджан узгодили перемир'я в Нагірному Карабасі з 12:00 10 жовтня. Після вступу в силу режиму припинення вогню сторони практично відразу звинуватили одна одну в його порушенні.

    Реклама на dsnews.ua