• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Amazon поплатився за роботу в Криму

Реклама на dsnews.ua
Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) США оштрафував компанію Amazon за порушення санкцій США, в тому числі за надання послуг у Криму, Сирії та Ірані

Про це йдеться в офіційному повідомленні Міністерства фінансів США, передає "ДС".

"Компанія Amazon.com, Inc. ("Amazon"), зареєстрована в місті Сіетл, штат Вашингтон, що забезпечує роздрібну торгівлю, електронні продажу і цифрові послуги мільйонам клієнтів по всьому світу, погодилася заплатити $134 523 для врегулювання потенційної цивільно-правової відповідальності за явні порушення кількох санкционных програм OFAC", - йдеться в повідомленні.

У відомстві уточнили, що Amazon "поставляла товари і послуги особам, які перебувають під санкціями OFAC; особам, що знаходяться в регіонах або країнах під санкціями, зокрема, в Криму, Ірані та Сирії; а також особам, які перебувають або працюють в іноземних представництвах країн, проти яких введені санкції OFAC.

Також наголошується, що компанія Amazon не вчасно повідомила про декількох сотнях транзакцій, що підпадають під обмеження загальної ліцензії OFAC.

У той же час у відомстві визнали, що порушення Amazon були неочевидними, а також були добровільно розкрито самою компанією, що відображає відносно невелика сума штрафу, виставлена Мінфіном США.

    Реклама на dsnews.ua