• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Американські медики назвали новий нетиповий симптом коронавіруса

Реклама на dsnews.ua

Американські медики виявили, що постійна гикавка може бути черговим незвичайним симптомом COVID-19

Про це йдеться в повідомленні видання The Sun, передає "ДС".

Постійна гикавка може бути одним із симптомів коронавіруса, заявили американські медики в журналі The American Journal of Emergency Medicine.

Вчені в своїй статті посилаються на випадок 62-річного жителя Чикаго, який потрапив до лікарні у квітні через гикавки, яка була безперервною чотири дні.

Обстеження показало, що чоловік страждав від діабету, гіпертонії та ішемічної хвороби серця. Також аналізи на COVID-19 дали позитивний результат, а рентген показав ураження легень. При цьому основних симптомів коронавіруса таких, як кашель, жар, закладеність носа, біль у горлі або грудях та задишка, у нього не було.

«Наскільки нам відомо, це перший звіт про стійку гикавці як скарги у пацієнта з позитивним результатом на COVID-19 в літературі по екстреній медицині», — відзначають вчені.

Повідомляється, що американця лікували протималярійною препаратом гідроксихлорохін, який вважався популярними ліками від коронавіруса. Через три дні чоловіка виписали з лікарні в стабільному стані.

Лікарі закликали колег звертати пильну увагу на інших пацієнтів, які скаржаться на постійну гикавку.

Нагадаємо, в світі станом на 08:00 суботи, 8 серпня, кількість заражених коронавірусом досягло 19 млн 378 тис. 36 осіб, збільшившись за добу на 288 тис. 672.

    Реклама на dsnews.ua