• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Американцеві виставили рахунок в мільйон доларів за лікування COVID-19

Реклама на dsnews.ua
У лікарні Сіетла 70-річний американський громадянин Майкл Флор більше двох місяців лікувався від коронавіруса COVID-19, а потім отримав рахунок на 1,1 мільйона доларів за послуги клініки

Про це йдеться в повідомленні "Сегодня", передає "ДС".

Документ, в якому лікарня надала перелік надаваних Флору послуг, має 181 сторінку, пише Seattle Times.

Так, послуги включали вартість 42 днів перебування в ізоляційному боксі палати інтенсивної терапії, яка склала 9736 доларів в день. Крім того, 29 днів Флор був підключений до апарату штучного дихання, вартість цього становила 2835 доларів в день. Близько чверті ціни припадає на ліки.

Між тим, із-за того, що Флор підпадає під програму американського державного медичного страхування для літніх людей Medicare, його зобов'язання по сплаті за рахунком обмежаться лише 6000 доларів франшизи.

За інформацією видання, решту сплатить держава. Більше того, навіть ця сума може бути покрита за рахунок держави, завдяки рішенню Конгресу США щодо подолання пандемії.

Нагадаємо, що всього в США виявлено понад 2,1 млн підтверджених випадків зараження коронавірусом, близько 116 тисяч пацієнтів померли. За цим показником Сполучені Штати займають перше місце в світі.

    Реклама на dsnews.ua