• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Англія скасовує ПЛР-тести для вакцинованих туристів

З 24 жовтня Англія скасовує ПЛР-тести для вакцинованих від коронавірусу іноземних туристів. Під нові умови потрапляють ті, хто прибуває з країн з низьким рівнем епідемічного ризику

Англія скасовує ПЛР-тести для вакцинованих туристів
Англія скасовує ПЛР-тести для вакцинованих туристів
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні видання Reuters, передає "ДС".

Влада Британії повідомила, що туристи з країн з низьким рівнем ризику з 24 жовтня більше не будуть здавати дорогі ПЛР-тести. Зокрема, для повністю вакцинованих туристів і більшої частини іноземців молодше 18 років досить буде здати експрес-тест.

"Відмова від дорогого обов'язкового ПЛР-тестування сприятиме розвитку індустрії подорожей і стане важливим кроком вперед в нормалізації міжнародних поїздок", — йдеться в заяві державного секретаря з транспорту Гранта Шаппса.

При цьому уточнюється, що необхідно робити тест за свої гроші, а не здавати безкоштовний тест, доступний в рамках державної схеми тестування і відстеження.

Нагадаємо, Україна не входить до британського "червоного списку" країн з високим рівнем епідемічного ризику .

Як писала "ДС", севастопольська "Мала академія наук" отримала лист від імені королеви Великої Британії Єлизавети II. На конверті з королівської канцелярії поруч з адресою та містом Севастополь країною вказана Росія.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua