• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Apple прибрала 30 000 додатків App Store в Китаї, щоб дотримуватися правил ігрової політики країни

Реклама на dsnews.ua

Компанія Apple видалила більше 30 000 програм з онлайн-магазину App Store в Китаї, більшість з яких є ігри

Про це йдеться в повідомленні на Bloomberg, передає "ДС".

Згідно з даними Дослідницького інституту Quimai, Apple видалила більшість з 30 000 додатків за одну ніч, з 3 до 5 ранку.

Компанія попередила розробників ігор про плани щодо видалення додатків за умови недотримання вимог по щомісячним платежам.

Як повідомляє Technode, Apple поступово видаляє тисячі додатків китайського App Store, щоб дотримуватися правила ігровий політики країни. Згідно з нею, розробники повинні отримати ліцензію безпосередньо від управління, перш ніж "запустити" платне додаток.

"Іноземні компанії не можуть відразу подавати заявку на ліцензію. Вони повинні співпрацювати з місцевими компаніями, щоб легально запустити свої платні ігри в Китаї. Процес затвердження ігор може зайняти місяці", — зазначається на сайті.

Незважаючи на недавні видалення додатків, в China App Store доступно понад 179 000 ігор для власників IPhone і IPad. Близько 160 000 з них — безкоштовні, тому вони не підлягають дотриманню нормативних вимог, що стосуються платних додатків.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп буде домагатися заборони на функціонування китайської соціальної мережі TikTok в країні.

    Реклама на dsnews.ua