• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Авіаудару було завдано по "звільненому" Алеппо: загинула 21 людина

Реклама на dsnews.ua
Невідомі поки літаки вдарили по місту в сирійській провінції Алеппо, в результаті чого загинула 21 людина, включаючи п'ятьох дітей

Про це йдеться в повідомленні Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, передає "ДС" з посиланням на AFP.

Авіаудар припав на місто Атареб, який входить в так звану зону деескалації, створену після "визволення" силами Башара Асада і військами РФ міста Алеппо.

Залишається неясним, чи брали участь у бомбардуванні військові літаки сирійських урядових сил, або їх союзників з Росії.

За даними Центру, три удари були нанесені по міському ринку. При цьому в організації прогнозують зростання кількості загиблих, оскільки десятки людей отримали поранення або пропали без мережі.

Зазначимо, що це не перший випадок, коли по території Алеппо після того, як його взяв під контроль Дамаска, виробляються авіаудари.

16 березня в результаті авіаудару невпізнаних військових літаків на мечеть в селі Аль-Джина в околицях сирійського Алеппо загинули щонайменше 42 людини і ще декілька десятків отримали поранення. За даними ЗМІ, російська авіація бомбила.

    Реклама на dsnews.ua