• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Азербайджан і Вірменія обмінялися тілами загиблих військовослужбовців

Реклама на dsnews.ua

Азербайджан і Вірменія обмінялися тілами загиблих на полі бою навколо міста Шуша в Нагірному Карабасі. Обмін відбувся за посередництва і участі російських військових

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міноборони Азербайджану, передає "ДС".

"За посередництва і участі російських миротворчих сил, дислокованих в нагірно-карабаському регіоні Азербайджанської Республіки, був здійснений збір тіл кількох військовослужбовців, які загинули на полі бою навколо міста Шуша", — йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, тіла загиблих військовослужбовців збройних сил Вірменії були зібрані і передані вірменській стороні.

Також в рамках цієї акції були прийняті тіла шести військовослужбовців азербайджанської армії, які загинули під час боїв навколо міста Шуша.

У Міноборони Азербайджану відзначили, що гуманітарна акція була реалізована відповідно до пункту вісім заяви президента Азербайджанської Республіки, прем'єр-міністра Республіки Вірменія та президента Російської Федерації від 10 листопада 2020 року.

Нагадаємо, 9 листопада Єреван, Баку і Москва уклали тристоронню угоду про припинення бойових дій на території Нагірного Карабаху. Це викликало хвилю протестів. Зокрема, в Єревані мітингувальники штурмували урядові будівлі і парламент.

    Реклама на dsnews.ua