• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Байден наказав розсекретити документи про теракт 11 вересня

Президент США Джо Байден підписав розпорядження про розсекречення документів, повʼязаних з розслідуванням ФБР теракту 11 вересня 2001 року

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленнях Білого дому та видання The Guardian, передає "ДС".

Байден сказав, що доручає Міністерству юстиції провести розсекречення документів, повʼязаних з розслідуванням. Наказ вимагає від генерального прокурора оприлюднити розсекречені документи протягом наступних шести місяців.

Сімʼї жертв 11 вересня наразі подають до федерального суду в Нью-Йорку позов проти уряду Саудівської Аравії за звинуваченням в причетності до теракту і заявили, що їм потрібна інформація про те, хто фінансував і підтримував теракти. Вони заявили, що раніша пропозиція ФБР оприлюднити деякі документи розслідування не зайшла далеко і потребувала більш ретельного розсекречення.

Сімʼї жертв тиснули на Байдена щодо розсекречення, інакше б вони "публічно виступили б проти будь-якої участі його адміністрації в будь-якій поминальній церемонії 11 вересня".

Нагадаємо, 11 вересня 2001 року в США чотири літаки, захоплені терористами, протаранили Всесвітній торговий центр, Пентагон і поле в Пенсільванії. Ці атаки вбили 2997 осіб, поранення отримали ще тисячі людей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua