• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Байден назвав Трампа плаксієм і скиглієм

Реклама на dsnews.ua

Чинний президент США Дональд Трамп не виконує належним чином свої професійні обов’язки, натомість витрачає багато часу на те, аби скаржитися на програш на виборах

Про це заявив обраний президент США Джо Байден під час виступу в Атланті, інформує "ДС".

"Ця адміністрація загнала себе у жахливий стан. Президент приділяє більше часу ниттю й скарженню, ніж розвʼязання проблем. Я не розумію, чому він прагне залишитися на посаді, якщо не хоче працювати", — сказав Байден, слова якого наводить Укрінформ.

Він підкреслив, що стикається з суттєвими перепонами у процесі переймання справ. "Наразі ми не отримуємо від адміністрації, яка йде, усієї потрібної інформації у ключових сферах національної безпеки. Це не можна назвати інакше, ніж безвідповідально", — зазначив обраний президент. 

У цьому аспекті він окремо відзначив Міноборони США, яке особливе неохоче йде на контакт.

Як повідомлялося, чинний глава Білого дому Дональд Трамп продовжує заперечувати свою поразку на виборах президента, які відбулися у листопаді 2020 року, і наполягає на "масових фальсифікаціях". При цьому він не надав доказів своїх заяв. Команда Трампа безрезультатно намагалася оскаржити поразку у судах.

6 січня Конгрес на спільному засіданні обох палат має затвердити результати голосування Колегії виборників та перемогу демократа Джо Байдена на виборах президента США.

Нагадаємо, 14 грудня 2020 року члени Колегії виборників США провели офіційне голосування, віддавши 306 голосів Байдену. Для перемоги на виборах президента США кандидату необхідно було набрати 270 голосів виборників.

    Реклама на dsnews.ua