• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Байден представив жіночу команду з комунікацій Білого дому

Реклама на dsnews.ua

Обраний президент США Джо Байден заявив про свій намір створити команду з комунікацій Білого дому, в якій ключові пости займатимуть лише жінки

Зокрема, майбутнім прессекретарем Білого дому має стати Джен Псакі, відома по роботі у Держдепі за часів президента Барака Обами, інформує "ДС",

"Пряме і правдиве спілкування з американським народом є однією з найважливіших обовʼязків президента, і на цю команду буде покладена величезна відповідальність за комунікацію американського народу з Білим домом. Я гордий повідомити сьогодні про першу команду з комунікацій, що складається лише з жінок", — цитує слова Байдена його сайт Biden-Harris Presidential Transition.

Окрім цього, колишній політичний аналітик NBC і MSNBC Карін Жан-Пʼєр має стати головною заступницею прессекретаря.

Кейт Бедінгфілд обійме посаду директорки із комунікацій Білого дому, а Пилі Тобар буде працювати її заступницею.

Старший радник передвиборчого штабу Байдена Ешлі Етьєн буде призначена на посаду директорки з комунікацій віцепрезидента Камали Гарріс, а Симона Сандерс займе пост старшої радниці та головного прессекретаря Гарріс.

Директоркою з комунікацій майбутньої першої леді стане Елізабет Александер, яка раніше була радником штаб Байдена.

"Для мене велика честь знову працювати на Джо Байдена, людину, від імені якої я працювала під час адміністрації Обами-Байдена, коли він допомагав вести економічне відновлення, відновлював наші відносини з партнерами (виявляється, хороша практика) і привносив співчуття та людяність майже в кожну зустріч, на якій я була присутня", — сказала Псакі.

Нагадаємо, чинний президент США Дональд Трамп заявив, що Джо Байден зможе потрапити в Білий дім, якщо доведе законність набраних ним 80 мільйонів голосів виборців. Він також заявив, що має "сотні тисяч" доказів фальсифікації виборів, однак так і не надав їх.

    Реклама на dsnews.ua