• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Байден закликав Сенат не зволікати з розглядом імпічменту Трампа

Реклама на dsnews.ua

Обраний президент США Джозеф Байден вважає, що у Сенаті (верхній палаті Конгресу) не повинні відкладати розгляд питання про імпічмент Дональда Трампа — чинного глави Білого дому

Майбутній президент вважає, що американці занадто довго страждали за останній рік, інформує "ДС".

"Я сподіваюся, що керівництво Сенату знайде спосіб впоратися зі своїми конституційними обовʼязками щодо імпічменту, одночасно працюючи над іншими невідкладними справами цієї країни. Ця країна також залишається у владі смертельного вірусу і нестабільної економіки. Занадто багато наших співвітчизників-американців занадто довго страждали за останній рік, щоб відкласти цю невідкладну роботу", — цитує слова Байдена телеканал CNN.

Нагадаємо, 13 січня Палата представників затвердила рішення про оголошення імпічменту Дональду Трампу з обвинуваченням у підбурюванні до заколоту. Ініціативу підтримали 232 конгресмени, в тому числі десятеро членів Республіканської партії. Для затвердження цих обвинувачень у Сенаті необхідні щонайменше дві третини голосів.

Разом з тим лідер більшості в верхній палаті Конгресу США Мітч Макконнелл зазначив, що розгляд питання щодо імпічменту Трампа почнеться не раніше 19 січня.

    Реклама на dsnews.ua