• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Побіжний Янукович очолив рейтинг міжнародних корупціонерів

Реклама на dsnews.ua
Голосування в рамках кампанії Unmask the corrupt від Transparency International триватиме до 10 лютого

Колишній президент України Віктор Янукович станом на 13 січня 2016 року очолив рейтинг найбільш корумпованих осіб у світі за версією організації Transparency International в рамках кампанії Unmask the corrupt, повідомляє "ДС" з посиланням на сайт організації.

"За 2 місяці голосування за найбільш кричущі випадки елітарної корупції більш ніж 11300 чоловік віддали свій голос на сайті www.unmaskthecorrupt.org за те, щоб корупційна справа екс-президента України Віктора Януковича розслідували кращі сищики світу. Він опинився на першому місці, залишивши позаду себе державну компанію Бразилії "Петробрас" з 11178 голосами і сенатора Домініканської республіки Фелікса Баутисту з 9584 голосами", - наголошується в повідомленні організації.

Корумпованість чиновників даного рейтингу визначають користувачі шляхом голосування. Голосування відбувається в режимі "онлайн", і триватиме до 10 лютого. Усього в рейтингу представлено 15 осіб і компаній, які так чи інакше зіпсували свою репутацію гучними корупційними скандалами. Вже проголосували за своїх "кандидатів" понад 18,5 мільйонів людей зі всього світу.

Як раніше повідомляла "ДС", Янукович потрапив на третє місце в рейтингу міжнародних корупціонерів.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua