• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Бельгійський прем'єр-міністр розповів про плани оновленого уряду після відставки фламандців-націоналістів

Реклама на dsnews.ua
Прем'єр-міністр Бельгії Шарль Мішель розповів про пріоритети кабінету після відставки деяких міністрів за квотою партії "Фламандський національний альянс"

Виступаючи на нідерландському і французькою мовами, він назвав головними завданнями уряду на майбутній період посилення купівельної спроможності і зміцнення соціально-економічної політики, дотримання представленого у вересні національного інвестиційного пакту" і Brexit, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"На нас лежить відповідальність за прийняття рішень за цими темами", - пояснив глава бельгійського уряду.

Він також підкреслив значення питань безпеки та правосуддя.

До пріоритетів Мішель відніс і кліматичну політику країни.

"Громадяни послали нам в минуле неділю сильний сигнал (у Брюсселі пройшла масова маніфестація на підтримку боротьби проти кліматичних змін). Нам потрібно розглянути можливість розробити амбітну кліматичну стратегію", - сказав прем'єр-міністр.

Мішель запевнив, що бажає конструктивної співпраці з парламентом. "Наша мета - підтримувати контакти і вести необхідні консультації з парламентом", - зазначив прем'єр, пообіцявши найближчим часом повідомити більше подробиць про плани такого співробітництва.

При цьому Мішель ще раз, як і напередодні, подякував подали у відставку членів уряду від N-VA за проводилася спільно протягом чотирьох років роботу.

    Реклама на dsnews.ua