• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Білоруські опозиціонери в Києві розповіли подробиці їх викрадення з Мінська

Реклама на dsnews.ua

Білоруських опозиціонерів Антона Родненкова та Івана Кравцова затримали в понеділок, 7 серпня, біля будинку соратниці Світлани Тіиановської Марії Колесникової, куди вони поїхали проводити її. Невідомі вийшли з автобуса і викрали чоловіків

Про це вони повідомили під час пресконференції, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Кілька годин вони провели з темним мішком на голові. Їх доставили в різні відділення міліції, а потім відправили в Департамент фінансових розслідувань.

Іван Кравцов повідомив, що з 15:30 до 21:00 у нього була розмова з трьома співробітниками. Вони не представилися і були в цивільному.

"Мені показали документи, які нібито підтверджують незаконні дії, пов'язані з моєю колишньою роботою. Мені сказали, що, якщо я відмовлюся прийняти запропонований варіант, мене звинуватять в перебільшенні своїх офіційних повноважень", — розповів він.

У свою чергу Антон Родненков розповів, що на нього також чинили тиск з метою арешту на півтора року. Він повинен був стати учасником кримінальної справи проти Івана Кравцова.

В якості вирішення проблеми силовики запропонували виїхати в Україну.

"Здавалося, що все вже погоджено. Я погодився. О 22:30 мене посадили в темну маршрутку. Потім пересів на BMW X6. Поруч зі мною сиділи досить великі молоді люди", — додав він.

Нагадаємо, 8 вересня в Державній прикордонній службі України заявили, що білоруські опозиціонери Антон Родненков і Іван Кравцов пройшли заходи прикордонного контролю.

    Реклама на dsnews.ua