• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Білорусь погрожує ЄС санкціями

Міністерство закордонних справ Білорусі засудило Євросоюз за введення четвертого пакету санкцій щодо режиму самопроголошеного президента Олександра Лукашенка

ілюстративне фото
ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві на сайті білоруського МЗС, передає "ДС".

"На жаль, замість будь-якого діалогу і співпраці наші західні партнери, як і раніше віддають перевагу тільки висловлюваним дій — санкціям і тиску на суверенну державу", — йдеться в заяві.

"На цьому тлі відвертим знущанням, насмішкою над логікою і здоровим глуздом виглядає заява керівництва Євросоюзу: "Сьогодні ЄС послав новий сильний сигнал підтримки народу Білорусі, ввівши нові обмежувальні заходи ".

Впевнені, що трудові колективи підприємств, що потрапили під санкції так само, як їхні родичі, сім'ї та інші білоруси, правильно і гідно оцінять настільки щедру "підтримку" ЄС", — вказали в МЗС Білорусі.

У Мінську заявили, що зроблять все можливе для захисту своїх громадян і суб'єктів господарювання.

"Санкції і рестрикції без бажаного їх замовниками ефекту. Заходи у відповідь, які ЄС змушує нас прийняти, точно так само негативно можуть позначитися на сферах нашої взаємодії і, в кінцевому підсумку, на вигоді громадян і компаній країн Заходу, які робили недружні кроки щодо нашої держави", — зазначено в заяві МЗС Білорусі.

Нагадаємо, 21 червня Євросоюз заморозив активи і ввів візові заборони щодо 78 білоруських офіційних осіб і 8 підприємств.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua