• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Блінкен звинуватив Китай в саботажі боротьби з коронавірусом

Китай відмовлявся співпрацювати з іншими країнами на ранніх стадіях поширення коронавірусу. В результаті, вірус "вийшов з-під контролю"

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен в інтерв'ю телеканалу NBC, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Я думаю, Китай знає, що на ранніх стадіях Covid він не зробив того, що йому треба було зробити. А саме, в режимі реального часу надавати доступ міжнародним експертам", — говорить Блінкен.

В результаті вірус "вийшов з-під контролю швидше і, я думаю, з набагато більш кричущими результатами, ніж міг би в іншому випадку".

Держсекретар США підкреслив, що в разі прозорого обміну інформацією Китаєм, Всесвітня організація охорони здоров'я могла б зробити набагато більше в боротьбі з вірусом.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила пандемію коронавірусу SARS-CoV-2 11 березня 2020 року. Станом на 11 квітня 2021 року у світі було підтверджено 136 563 420 випадків зараження COVID-19. Від ускладнень захворювання померли 2 947 897 осіб.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua