• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Більше 200 людей опинилися на лікарняних ліжках внаслідок протестів у Білорусі

Реклама на dsnews.ua

МОЗ Білорусі повідомило, що після двох днів протестів в лікарні потрапили понад 200 осіб

Про це йдеться в повідомленні tut.by, передає "ДС".

"Усім громадянам, постраждалим під час несанкціонованих вуличних акцій, надана необхідна медична допомога в повному обсязі.

В останні 2 дні після несанкціонованих вуличних акцій в службу швидкої медичної допомоги в лікарні звернулися громадяни з різними травмами. На сьогоднішній момент в стаціонарах республіки знаходяться на лікуванні трохи більше 200 осіб. У тому числі з забоями м'яких тканин, травмами кінцівок.

Кілька людей були госпіталізовані з черепно-мозковими травмами, а також з травмами грудної клітини і живота. В основному травми легкого ступеня тяжкості. Кільком пацієнтам знадобилося проведення операцій. Стан їх стабілізовано", — сказано в повідомленні.

У відомстві повідомили, що один чоловік загинув – його смерть настала "до огляду лікарями швидкої медичної допомоги".

Як писала "ДС", 9 серпня у Білорусі пройшов основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували приблизно 80% виборців.

Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримання. Станом на 10 серпня були затримані близько трьох тисяч чоловік, в ніч на 11 серпня — ще близько двох тисяч.

    Реклама на dsnews.ua