• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"Велика сімка" розробить проєкт протидії Китаю

Лідери країн G7 домовилися створити глобальний проєкт з протидії Китаю, який полягатиме у підтримці інфраструктури в країнах, що розвиваються

Саміт лідерів G7
Саміт лідерів G7
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві на сайті Білого дому, передає "ДС".

Президент США Джо Байден провів зустрічі, на яких обговорив з лідерами G7 суперництво з Китаєм. Також сторони обговорювали конкретні дії для допомоги в розвитку інфраструктури в країнах з низьким і середнім рівнем доходу.

У підсумку лідери G7 домовилися, що ініціатива буде називатися "Відновимо мир в його кращому вигляді" Build Back Better World (B3W) і охопить країни від Латинської Америки і Карибського басейну до Африки та Індо-Тихоокеанського регіону.

Також повідомляється, що ініціатива B3W покликана стати противагою міжнародній ініціативі Китаю "Один пояс, один шлях". Згідно з цією ініціативою Китай допомагає іншим країнам у створенні транспортних та економічних коридорів.

Нагадаємо, раніше глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн заявила, що у порядку денному на саміті G7 (країн "Великої сімки") Україна посідає високе місце. Лідери погодилися з тим, що офіційному Києву потрібно допомогти в зусиллях щодо реформування.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua